Jesteśmy firmą, która prowadzi zawodników do sukcesu. Nasza sprawdzona metodologia i treningi skrojone na miarę pomagają sportowcom indywidualnym jak i całym drużynom ze wszystkich dyscyplin sportu poprawić wyniki i zwiększyć szanse na odniesienie zwycięstwa! Pracujemy na wszystkich szczeblach sportowych począwszy od początkujących młodych sportowców po profesjonalne drużyny sportowe. W procesie szkolenia używamy nowoczesnych technik treningowych i zawsze staramy się iść z duchem czasu tak aby nasi podopieczni byli pewni, że są pod opieką na najwyższym poziomie.

Z nami osiągniesz swój potencjał sportowy nie zależnie z jakiego miejsca startujesz!

Treningi Indywidualne

Dla kogo?

Jeśli jesteś profesjonalnym sportowcem lub amatorem, który chce poprawić swoje przygotowanie motoryczne przed lub w trakcie sezonu albo szybko wrócić do optymalnej formy po kontuzji to świetnie trafiłeś!

Co oferujemy?

Zajęcia indywidualne z naszym trenerem dopasowane do Twoich potrzeb:

Trening

Indywidualny z trenerem

100 zł

Pakiet 10 treningów

Indywidualnych wraz z pełną oceną diagnostyczną (badania wydolnościowe, FMS, moc kończyn dolnych)

??? zł

Zajęcia prowadzone są w Warszawskim Centrum Atletyki. Zawodnicy nie ponoszą dodatkowych kosztów członkowskich.

Treningi grupowe dla młodych sportowców

Aby zadbać o długofalowy rozwój dzieci opracowaliśmy specjalny program treningowy. Jest on podzielony na grupy wiekowe (od 11-18 roku życia), tak aby poszczególne zdolności motoryczne zawodników były rozwijane w najbardziej optymalnym dla nich czasie. Zaplanowane systematyczne działania od pierwszych zajęć, aż do wieku seniorskiego to właściwa droga aby wykształtować zdrowego, dobrze przygotowanego sportowca do funkcjonowania w dorosłości.

Podczas treningu nasi podopieczni w małych grupach uczą się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń oraz prawidłowego poruszania się po boisku. Rozwijają również swoje umiejętności motoryczne takie jak gibkość, zwinność, szybkość moc i siłę.

Jednorazowy trening

50 zł

Pakiet 10 treningów

450 zł